Här är alla vinnarna

De senaste veckorna har vi presenterat ett stort antal av de artister som kommer till sommarens Skärgårdsfest.
BLT:s och Sydöstrans prenumeranter har i samband med detta kunnat tävla om resor med Stena Line och festivalpass till konserterna på Stortorget. Här nedan är namnen på alla er som vunnit. Vinsterna skickas per post.
Grattis!

BLT

1/4
Petra Westerlund, Lyckeby (Stena Line-kryssning)
Camilla Johansson, Ronneby (Pass)
5/4
Gunilla Carlen, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Kristin Fridolf, Nättraby (Pass)
6/4
Jan Ingemansson, Sölvesborg (Stena Line-kryssning)
Helena Mattsson, Fågelmara (Pass)
7/4
Bert-Inge Bertilsson, Sölvesborg (Stena Line-kryssning)
Martin Larsson, Lyckeby (Pass)
8/4
Viola Karlsson, Jämjö (Stena Line-kryssning)
Marie Karlsson, Karlskrona (Pass)
12/4
Jessica Arlehall, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Barbro Olsson, Stengöl (Pass)
13/4
Leif Martinsson, Bräkne-Hoby (Stena Line-kryssning)
Elisabeth Eriksson, Karlskrona (Pass)
15/4
Kerstin Nilsson, Lyckeby (Stena Line-kryssning)
Kjell Svensson, Karlskrona (Pass)
19/4
Emma Karlsson, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Janne Håkansson, Jämjö (Pass)
20/4
Eva Pihl, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Mikael Hansson, Karlskrona (Pass)
21/4
Lisbeth Jonsson, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Morgan Eriksson, Holmsjö (Pass)
22/4
Roger Jonasson, Lyckeby (Stena Line-kryssning)
Susanne Olsson, Fågelmara (Pass)

...............................

Sydöstran

1/4
Jesper Henningsson, Olofström (Stena Line-kryssning)
Gun Palm, Karlskrona (Pass)
5/4
Patrik Borgqvist, Olofström (Stena Line-kryssning)
Agneta Abrahamsson, Karlskrona (Pass)
6/4
Tommy Bengtsson, Karlshamn (Stena Line-kryssning)
Inger Oskarsson, Karlshamn (Pass)
7/4
Gunnel Petersson, Rödeby (Stena Line-kryssning)
Carola Karlsson, Ronneby (Pass)
8/4
Åke Håkansson, Holmsjö (Stena Line-kryssning)
Pia Rosengren, Karlskrona (Pass)
12/4
Veikko Hemming, Asarum (Stena Line-kryssning)
Åsa Johansson, Torhamn (Pass)
13/4
Lillemor Pettersson, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Sven-Gunnar Karlsson, Nättraby (Pass)
15/4
Lena Gustavsson, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Jessica Plym (Pass)
19/4
Gert Lindqvist, Nättraby (Stena Line-kryssning)
Carola Karlsson, Ronneby (Pass)
20/4
Nadja Sandin, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Rasmus Persson, Fridlevstad (Pass)
21/4
Sven Erik Svensson, Karlskrona (Stena Line-kryssning)
Jens Lönquist, Kyrkhult (Pass)
22/4
Karin Jönsson, Ronneby (Stena Line-kryssning)
Mats Kellman, Karlskrona (Pass)